ledger لجر

ledger لجر


چرا باید کیف پول سخت افزاری لجر | Ledger را انتخاب كر​د

لجر | ledger دارای بالاترین استانداردهای امنیتی میباشد

تمام محصولات شرکت لجر دارای تراشه ایمن و سیستم‌عامل سفارشی یکپارچه هستند تا حداکثر امنیت تضمین شود​.
بیش از ۱۲۵۰ Crypto پشتیبانی می شود: با لطف کیف پول سخت‌افزاری لجر | Ledger، می‌توانید محدوده وسیعی از دارایی های خود را ایمن کنید​.
دارایی های خود را به صورت امن مدیریت کنید: با استفاده از برنامه Ledger Live و یک کیف پول سخت افزار لجر ،میتوانید موجودی خود را چک کنیدو همچنین تراکنش‌های خود را انجام دهید​.
معروف ترین کیف پول سخت افزاری: بیش از ۱.۵ میلیون لجر در سراسر جهان فروخته شده است​.

وقتی که شما صاحب مقدار زیادی ارزها هستید. به یك جای امن برای ذخیره آن ها نیاز دارید که احتمالا متوجه شده‌اید که نباید آن را در صرافی ها ذخیره کنید
و به همین دلیل کیف پول سخت‌افزاری بهترین راه برای محافظت از کلیدهای خصوصی شما است.
اما وقتی نوبت به کیف پول سخت‌افزاری برسد، تصمیم‌گیری درباره انتخاب بهترین گزینه ممکن است چالش برانگیز باشد برای کمک به شما در این تحقیق، عوامل کلیدی مهم و اینکه چرا باید Ledger را انتخاب کنید، مطرح کردیم.

بالاترین استانداردهای امنیت​ی

اولین و تنها كیف پول سخت افزاری دارای گواهی‌نامه در بازا ر

لجر | Ledger اولین و تنها کیف پول موجود در بازار است که توسط ANSSI، آژانس امنیت سایبری فرانسه، تایید شده‌است​.

امن ترین تراشه یعنی مؤلفه امنیت یا SE را در خود دارد .

کیف پول سخت افزاری لجر |  Ledger یک تراشه تایید شده را در اختیار شما قرار می دهد که برای مقاومت در برابر حملات (هک‌ها) پیچیده طراحی شده‌است و قادر به میزبانی امن اطلاعات رمزنگاری مانند کلیدهای خصوصی می‌باشد​.تنها دستگاه دارای سیستم‌عامل سفارشی برای حفاظت بیشت​ر

لجر تنها دستگاه دارای سیستم عامل سفارشی برای محافظت بیشتر

تنها کیف پول سخت‌افزاری است که دارای سیستم‌عامل منحصر بفرد (BOLOS) است كه برای محافظت از این ابزار در برابر حملات مخرب و جدا کردن برنامه‌ها از یکدیگر استفاده می‌کند​.

بررسی اصالت دستگاه لجر در هر زما ن

بررسی اصالت دستگاه که توسط لجر | Ledger توسعه داده شده، به نوعی تایید اعتبار است که تضمین می‌کند دستگاه Ledger اصل است و دستکاری نشده و یا توسط شخص ثالثی جعل نشده است​.

لجر از چه ارزهایی پشتیبانی میکند

کیف پول سخت افزاری لجراز بیش از ۱۲۵۰ ارز پشتیبانی می‌کند شما می‌توانید که با استفاده از برنامه Ledger Live  انها را مدیریت کرد، لجر بیش از ۲۲ ارز(Coin) و بیش از ۱۲۵۰ توكن ERC۲۰ پشتیبانی میکند و طی updateهای جدید به این تعداد افزوده میشود.برای مدیریت دارایی های دیگر می‌توانید از یک کیف پول خارجی(دیگر) استفاده کنید​.
شما می‌توانید تمام ارزهایی را که توسط شرکت لجر پشتیبانی میشود را در این صفحه ببینید​.

ارزهایی که لجر ساپورت میکند

محصولات شرکت  Ledger

شرکت لجر همواره برای سلیقه مشتری خود ارزش قائل بوده و دارای سه محصول به نام‌های لجر نانو اس | Ledger nano s ، لجر نانو ایکس | Ledger nano X و لجر بلو | Ledger blue میباشد. که همه آنه از نظر امنیت و پشتیبانی از رمزارزها یکی هستند و مورد تایید میباشند و تنها از لجاظ ظاهری و طریقه اتصال به سیستم شما و همچنین ساپورت همزمان تعداد ارز متفاوت هستند

سهوات استفاده از ledger

امنیت، كار را آسان می كن​د و شما با خیالی اسوده میتوانید از کیف پول‌های سخت افزاری خود استفاده کنید، کار کردن با لجر بسیار اسان است و شما تنها دو دكمه میتوانید همه امور را مدیریت کنیدو همه پیغام ها و مراحا تراکنشها در یک یك صفح​ه روی دستگاه به شما نشان داده میشود. پس سخت افزار شما تنها دو دکمه و یک صفحه نمایش دارد.

تمام اقدامات شما روی صفحه دستگاه قابل‌مشاهده است: آنچه در هر لحظه در حال رخ دادن است را كنترل كرده وبه طور ایمن همه تراكنشها را بررسی و تأیید كنید هر گونه اقدام را می توان با دو دکمه کنترل کنید.

از Ledger Live برای مدیریت رمزارزها و توکن های ERC۲۰ استفاده کنید​.

دستگاه‌های Ledger با یک برنامه كمكی رایگان، موسوم به Ledger Live، همراه هستند موجودی واقعی خود را به صورت لحظه ای بررسی کنید،
كوین ها (coin) و توكن های ERC – ۲۰ را به طور مستقیم از گوشی هوشمند یا دسکتاپ خود دریافت یا پرداخت کنید.

لجر مورد اعتمادترین کیف پول دنیا

از سوی بیش از یك میلیون کاربر مورد اعتماد است​.

Ledger | لجر مورد اعتماد و علاقه میلیون ها کاربر (متخصص و مبتدی) است​.

پشتیبانی کامل

از پشتیبانی چند زبانه با كمك ده متخصص Crypto در سایت لجر | ledger  لذت ببرید​.

همچنین وب‌سایت ما آماده ارائه هر گونه راهنمایی به شما میباشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *